Stránky

pondelok 25. apríla 2011

Neviete čo s peniazmi???

Zrúbal Ťa frajer dnes dostatočne? Alebo to prehnal?

Frajerka začala protestovať a vyoblievala aj ona Teba?

Nebavia Ťa vejúce vlajky na každom balkóne, aute a príležitostný patriotistický makeup?

Opäť sa Ti všetko zdá príliš rovnaké a zašednuté?

Preto prídi v sobotu na SPRING URBAN MARKET, kde Ťa čaká dizajnburza, počas ktorej si budeš môcť nakúpiť handmade výrobky, niečo na seba, niečo na udobrenie sa s frajerkou/frajerom alebo prídi len tak a uvidíš, čo sa bude diať.

PS- VARUJEME PRED RÝCHLIM ÚBYTKOM FINANČNÉHO OBNOSU Z PEŇAŽENIEK A KREDITIEK!!!

Aj tento rok sa môžete tešiť na experimentátorov/ky, peňaženkárov/ky, etnoholikov/čky, handmadeistov/čky, dizajnérovky, návrhárov/ky,ľudí, ktorých ste dlho nevideli, barmanov/ky, hudobníkov/čky,...
Spring Urban Market pre Vás pripravil bohatý program, no pred tým než sa zotmie a Vy pôjdete drať s nami škrpále, sa môžete tešiť na dizajnburzu, na ktorej bude cez 50 predajcov.
Ak budete v ten deň riešiť záludný a častý problém - Čo na seba? Čo zo sebou? - stačí prísť iba s peňaženkou, prípadne iba kreditkou a dokladmi.Jar je už tu. Treba vhupnúť do krásneho počasia aj s novou peňaženkou, kde sa bude peniazom určite páčiť. RETART prinesie zo sebou krásne kúsky, problém bude si vybrať. Aby ste novú peňaženku rýchlo nestratili, prípadne aby nezavadzala v ruke, na dizajnburze bude množstvo príležitostí si zadovážiť aj novú kabelku, tašku, taštičku,... Inšpirujte sa CRIANGLE, DREADKOU, EVOU FORGÁČOVOU alebo aj DARA BAGS.
Keď riešite dilemu v čom budete chodiť, odporúčame NOVESTU, ktorá aj tento rok privezie nádherné gumáky a tenisky. Ak ste nejaké zničili na poslednej párty či festivale, neváhajte a prídite si vybrať.


O oblečenie sa postarajú najmä HANZI SHOP, LOVEMUSIC, INNOCENT a možno sa zamilujete do niečoho, čo uvidíte aj na večernej módnej prehliadke.Pre experimentátorov, ktorým sa zbiehajú sliny na špeciálne kúsky dávame do pozornosti HELMONU, ktorej nová kolekcia čeleniek zaujme každého. Vydávame výstrahu prvého stupňa - Opatrne s novými čelenkami od slečny Helmony, pretože nejeden poľovník, by rád mal nad kozubom možno aj Vašu hlavu s parožím.
Ak ste počas Veľkej noci dostali priamu paľbu na Vaše obľúbené brošne, naušnice, náramky a podobne. Prípadne šibači nevedeli, kde je sever a tak Vám vyoblievali celú izbu a tým poničili šperky a nádhernosti, nezúfajte. Určite si vyberiete z ponuky od NIKKITY, VERY, BLEBLE, 2FREAK, VETESH, ADELL, KAHL EL a mnohí ďalší.


Čerešničkou na torte budú určite KUNDY CREW, ktoré vyšívajú ale robia aj nášivky, brošne, náušnice. Máte sa na čo tešiť.

Náhodou ak nebudete môcť doma obsedieť už koncom týždňa, prídite na náš warm up workshop, ktorý bude v piatok na TLIS TRAFOPARKOTÉKE.


1 komentár:

  1. Joj, už len kvôli tomuto neskutočne ľutujem, že som v KE... okamžite by som na to šla, ale v BA v ten weekend nebudem :(

    OdpovedaťOdstrániť